Prins

  prins2018

  Wie o Wie weët d’r nuije jeugdprins va groeët Sjaasberg 2019

  4 februari 2019

  Op dit moment beleeft jeugdprins Kyle I van D’r Schaesbergse Vasteloavends Verein de laatste lootjes van zijn regeringsseizoen. De vereniging en het Comité Sjeeter Kinger Carnaval kunnen terugkijken op een schitterend seizoen samen met Kyle I. Ze willen Kyle I en zijn ouders bedanken voor deze mooie tijd. Helaas komt er nu langzaam een einde aan zijn regeringsperiode. Er staat weer een enthousiaste jeugdprins te popelen om geproclameerd te worden.

  Op zondag 10 februari 2019 organiseert het Comité Sjeeter Kinger Carnaval een gezellige proclamatie middag in samenwerking met D’r Schaesbergse Vasteloavends Verein. Deze gezellige middag barst om 14.00 uur los in de zaal van partycentrum Het Streeperkruis. Hierbij zal prins van groeët Schaesberg Mathijs I natuurlijk met spanning wachten tot zijn nieuwe jeugdprins zich bekend maakt.

  Voordat de nieuwe jeugdprins geproclameerd kan worden zal de huidige jeugdprins Kyle I moeten aftreden. Bij dit moeilijk moment zal hij bijgestaan worden door de Oad-Jeugdprinsen die Kyle I zullen installeren tot een waardig Oad-Jeugdprins. Buiten dit iets wat sombere gebeuren zal het programma er heel vrolijk aan toe gaan.

  Een greep uit het bonte programma: Er is een optreden van de meidengroep Puur. Natuurlijk zullen Viënna Hermans en Dorinda Pinxt de middag opvrolijken met hun dansen. Maar het spannendste gedeelte is natuurlijk wanneer tijdens de proclamatie-act eindelijk de brandende vraag wordt beantwoord: “Wie wordt de nieuwe jeugdprins van Groeët Schaesberg 2019?”

  U komt toch zeker ook zondag 10 februari 14.00 naar Het Streeperkruis?

  Jeugdprins

  jeugdprins2019