Prins

  prins2018

  Wie o Wie weët d’r nuije prins va groeët Sjaasberg 2018

  19 oktober 2017

  De Schaesbergse Vasteloavends Verein opent het carnavalsseizoen op de 11e van de 11e.
  En dan gaat het snel, traditiegetrouw wordt onze nieuwe prins al heel vroeg in het seizoen uitgeroepen. Prins Henry I zal de 18e november aftreden als prins van Groeët Schaesberg. Nog even mag Henry genieten en dan maakt hij plaats voor een nieuwe prins. Het lot van een prins.

  D’r nuije beleeft deze laatste weken heel anders. Nog niks genieten, stress. Er voor zorgen om er zonder kleerscheuren door te komen. Heb ik me nergens versproken, laat ik dat vooral ook niet doen. Voor d’r Nuije zijn het lange dagen. De spanning neemt alsmaar toe.

  Op de 18e november is het zover. D’r nuije prins van Groeët Schaesberg wordt uitgeroepen. In een spetterende avond met medewerking van diverse artiesten, de dansers van D’r Schaesbergse Vasteloavends Verein en d’r Prinse-road Schaesberg.
  Gedurende een spetterende avond met een keur van artiesten wordt u voorgesteld aan onze nieuwe prins.
  Aanvang van het programma is 20.11 uur en de toegang is voor eenieder gratis.

  Prins proclamatie 18 Nov 2017 WEB

  Jeugdprins

  jeugdprins2019